Sępoleńscy policjanci uczestniczyli w półmaratonie

Data publikacji 21.06.2013

Dwóch sępoleńskich policjantów uczestniczyło w miniony weekend w XVII Międzynarodowym Półmaratonie w Słupsku. Pomimo panującego podczas biegu skwaru, wspólnie z innymi biegaczami ukończyli 21-kilometrową trasę. Na zakończenie ...

Dwóch sępoleńskich policjantów uczestniczyło w  miniony weekend w XVII Międzynarodowym Półmaratonie w Słupsku. Pomimo panującego podczas biegu skwaru, wspólnie z innymi biegaczami ukończyli 21-kilometrową trasę. Na zakończenie otrzymali pamiątkową statuetkę.

W sobotę (08.06.13) w Słupsku odbyły się XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w półmaratonie, które rozgrywane były na trasie Ustka - Słupsk. W biegu udział wzięli również policjanci z sępoleńskiej komendy t.j st.asp. Roman Połeć (z nr 37) oraz st. sierż. Antonii Bogdaszewski ( z nr 36). Od wielu miesięcy, w czasie wolnym od służy przygotowywali się do wzięcia udziału w tym biegu. Tam oprócz dobrej zabawy, mogli sprawdzić również swoje siły.  Zawodnicy mieli do pokonania  21 kilometrową trasę. Mimo, że funkcjonariuszom nie udało się stanąć na podium, ale wspólnie z innymi uczestnikami ukończyli bieg i otrzymali pamiątkową statuetkę.

Życzymy naszym kolegom dalszych sukcesów!