Spotkanie opłatkowe w sępoleńskiej komendzie Policji - Wiadomości - KPP w Sępólnie Krajeńskim

Wiadomości

Spotkanie opłatkowe w sępoleńskiej komendzie Policji

Data publikacji 19.12.2019

Z okazji zbliżających się świąt, jak co roku policjanci i pracownicy sępoleńskiej komendy Policji podzielili się opłatkiem na spotkaniu wigilijnym. Na spotkaniu pojawili się między innymi przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji, które na co dzień współpracują z Policją. Podczas spotkania nastąpiło również oficjalne przekazanie nowego sprzętu dla policjantów

We wtorek (17.12.19) o godzinie 11:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, odbyło się oficjalne przekazanie policjantom nowego sprzętu w postaci Dragera do wykrywania obecności narkotyków  w organizmie oraz kamery termowizyjnej. Pierwszy ze sprzętu został zakupiony z budżetu gminy Sępólno Krajeńskie, natomiast fundatorami kamery były Nadleśnictwa z Runowa Krajeńskiego, Lutówka oraz Zamrzenica. 

W uroczystym przekazania sprzętu uczestniczył między innymi Starosta Sępoleński, Burmistrzowie Sępólna Krajeńskiego, Więcborka i Kamienia Krajeńskiego, Wójt Sośna, przedstawiciele nadleśnictw oraz Proboszcz sępoleńskiej parafi Ks. Henryk Lesner, który poświęcił nowy sprzęt policyjny.

Komendant sępoleńskiej  Policji insp. Paweł Zawada podziękował fundatorom za wsparcie, podkreślając, że otrzymany sprzęt znacznie ułatwi prace i pomoże funkcjonariuszom w codziennej służbie.

Po poświęceniu sprzętu odbyło się spotkanie opłatkowe, podczas którego szef sępoleńskich funkcjonariuszy złożył wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Życzenia składali również zaproszeni gości. Po zakończonych przemówieniach goście oraz wszyscy obecni na spotkaniu podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz  Nowego 2020 Roku.

 

 

Autor: asp. Małgorzata Warsińska
Publikacja: Małgorzata Warsińska
  • Spotkanie opłatkowe
  • spotkanie opłatkowe